Ремонт комп'ютерів в Одесі

Термінова комп'ютерна допомога вдома

01. Виїзд майстра

Виїзд спеціаліста в той же день при невеликій завантаженості відділу

02. Ціна

Вартість ремонту ПК з виїздом до клієнта – від 100 грн.

03.  Терміни

Залежно від наявності запчастин на складі – в середньому 1-3 дні

04.  Гарантія

Ми надаємо гарантію на ремонт комп’ютерів на 2 місяці
Ціна на ремонт комп'ютера в Одесі

Чищення від пилу – від 200 грн.
Заміна термопасти – від 150 грн.
Ремонт материнської плати – від 300 грн.
Ремонт БП комп'ютера (блоку живлення) – від 300 грн.
Діагностика несправностей – 150 грн.
Відновлення інформації з HDD (жорсткого диска) – від 350 грн.
Прошивка біосу – 200 грн.
Установка Windows – 250 грн.
Установка драйверів – 50 грн./шт.
Встановлення антивірусу – від 100 грн.
Оптимізація роботи ПК – від 100 грн.
Відновлення роботи кулера – від 200 грн.
Виправлення помилок вінчестера – від 250 грн.
Видалення вірусів – від 250 грн.
Бажаєте проконсультуватися з комп'ютерним майстромбезкоштовно?

дзвоніть прямо зараз

Комп’ютерний сервісний центр в Одесі

Сьогодні важко уявити наше життя без комп’ютера. Особистий ПК – це невід’ємна частина існування будь-якої працюючої чи учня. Бухгалтери, працівники «айті» сфери, продавці, вчителі, школярі і навіть наші бабусі – всі вони користуються комп’ютером. Хоча б для того, щоб зайти до «Однокласників», або переглянути відео рецепт нового торта на YouTube.

Комп’ютер – багатофункціональний і складний організм, тому якщо він ламається, то часто досить важко відремонтувати його власними силами. Що ще гірше – можна зашкодити. ITKum – це комп’ютерний сервісний центр у місті Одеса, який здійснює терміновий ремонт ПК як вдома, так і в офісі. У нас якісне обслуговування та чуйне ставлення до кожного клієнта. Ваш «комп» буде реанімований в найкоротші терміни за дуже доступною ціною.

Ми візьмемося за ноутбук, який був залитий кавою, персональний комп’ютер із цілим букетом глюків, і навіть налаштуємо ваш новенький роутер. У ITKum вважають, що немає нічого неможливого.

Комп’ютерний майстер виконає для вас такі види робіт:

  • Встановить Windows, Linux на ваш ноутбук або комп’ютер, а також всі необхідні для вас програми, такі як Skype, Microsoft / Open Office, Photoshop, будь-який антивірус, драйвери на принтер, сканер та багато іншого;
  • Здійснить налаштування локальної мережі, встановить роутер та допоможе з підключенням до вашого провайдера;
  • Відремонтує дрібні поломки на місці, або забере пристрій в офіс для ремонту;
  • Почистить ноутбук, ПК або нетбук від пилу та інших сторонніх предметів;
  • Збере комп’ютер на ваш запит. Наприклад, під роботу програміста, дизайнера, геймера тощо.

Швидка комп’ютерна допомога

Вам більше не доведеться судомно бігати та шукати найближчий комп’ютерний сервіс. Віддавати свій ноутбук сумнівним майстрам. Усі можливі роботи майстер з ремонту комп’ютерів зробить вдома. Ніхто не буде відвозити ваш пристрій незрозуміло куди і навіщо, без гострої необхідності. Ви можете бути впевнені, що всі комплектуючі залишаться на місці і нічого не буде замінено на інші запчастини. Якщо все ж таки заміна деталей буде потрібна, то наш фахівець обов’язково вам про це повідомить і запропонує варіанти вирішення проблеми.

Ми працюємо тільки з новими якісними деталями і ніколи не підсовуємо «вживані». Нам важлива репутація компанії та те, як до нас ставляться клієнти. Тому на всі види наших робіт ми надаємо гарантію. Також гарантія поширюється на комплектуючі.

Ви можете звернутися до нашого досвідченого співробітника за консультацією про загальний стан пристрою, отримати рекомендації щодо того, як правильно з ним поводитися і уникнути поломки в майбутньому.

Вся техніка барахлить, час від часу, але ми намагатимемося виконати все так, щоб вона прослужила вам якомога довше.

Ще трохи про виклик майстра ITKum додому

Ми чудово розуміємо, що у наш час важко довіряти стороннім людям, пускати їх додому, давати в руки дорогу техніку. Хочемо запевнити вас у тому, що у нас працюють порядні (сімейні?) хлопці, на постійній основі, яким ми довіряємо. Ваша безпека для нас також важлива, як і висока якість виконаних робіт. Тому сміливо телефонуйте за вказаними на сайті номерами та викликайте помічника до себе додому. Він приїде у вказаний час і виконає всі поставлені завдання.

ITKum – це сімейна компанія, яка цінує своїх клієнтів. Ми пропагуємо довіру, професіоналізм та порядність як у роботі, так і в житті. Намагаємося відповідати цим стандартам. Ставайте нашими клієнтами та переконайтеся в цьому самі.

5 / 5. 12

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Заказать звонок


Либо позвоните нам сами:
+38 (063) 366-82-86 - Lifecell
+38 (098) 622-51-92 - Kyivstar